| BicolorBell;x a întrebat:

Licee din Bucuresti cu profil stiinte sociale si media de admitere?happyThnks:*

3 răspunsuri:
| BicolorBell;x explică:

Media mea este undeva intre 9. 13.:-

| Elly4all a răspuns:

Iorga, 8. 47
C.A.Rosseti, 8. 44
Jean Monnet, 8. 27
Constantin Brancoveanu, 7. 61 (nu ti'l recomand)
Cantemir Voda, 8. 76 (are intensiv engleza, dar este ff bun)
Spiru Haret, 8. 63 (intensiv franceza)
Victor Babes, 7. 99
Lucian Blaga, 7. 32
Matei Basarab, 8. 71
Decebal, 7. 43
Nichita stanescu, 7. 32
Octav Onicescu, 8. 34
Gheorghe Lazar, 9. 39
Ion Barbu, 8. 54
Dimitrie Bolintineanu, 7. 77
Dimitrie Gusti, 6. 44(nu e bun)
Tudor Vladimirescu, 8. 63
Astea sunt toate liceele cu stiinte sociale din Bucuresti, daca as fi stiut ce medie ai pentru admitere te'as fi ajutat mai mult...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Ma intereseaza anul in care au fost valabile mediile acestea este pe anul 2010, ma intereseaza la Lucian Blaga?