| Sam9 a întrebat:

Locuiesc în Brașov. Daca urmez facultatea de litere cu modulul de informatica unde o sa pot sa lucrez dupa ce termin si ce o sa fac? Va rog sa imi raspundeti sunt in clasa a XII.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde iti vei gasi loc de munca, evident!
Facand o facultate nu inseamna ca vine si cu post atasat de ea. Acum depinde de tine, cat de norocos esti sa cauti si sa gasesti ceva de munca in doemniu pregatirii tale, dar la disparare, muncesti ce gasesti.

| danutzu96 a răspuns:

Nu stiu daca se leaga astea doua. Poti face cursuri in diferite specialzari IT pe langa facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am auzit in veci sa exista, la facultatea de litere, modul de informatica.
Exprimate altfel, sau da altfel de detalii.