| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez ca și instructor de fitness de ceva timp și pot spune că m-am scârbit, nu-mi place e oribil. Îmi sugerați altceva? Chestiile alea cu fă ce îți place îs abureli...

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Zidar, sofer, ospatar, frizer, electrician, maseur de babe.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Faza-i alta. De ce ai ajuns sa urasti aceasta meserie? Din ce punct a inceput? Cum? Care-i cauza? Pacat, din cate stiu e destul de banoasa meseria. La inceput e mai greu pana te ridici, dar na, daca chiar urasti poti lucra la receptie la o sala de fitness sau sa faci masaj sau masaj anticelulitic, ospatar, barman, daca le ai cu programarile poti face ceva cursuri si meri intr-o firma