| Dangerfull a întrebat:

Ma ajutati si pe mine sa imi promovez videoclipurile adica muncit saptamani la ele si nu stiu cum sa am mai multe vizionari la ele pe youtube nu am sa dau link ca sa nu ziceti ca fac reclama la ele dar macar spuneti un site sau ceva prn care as putea sa le promovez si daca vreti sa le vedeti https://www.youtube.com/user/TheSmileyDave

P.S. Daca vreti sa spuneti ca doar fac reclama mai bine nu raspundeti ca eu vreau doar sa vada si alti videourile mele caci am muncit saptamani la ele.

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Sunt doar 2 vid... de acum 2 luni, nu stiu cum vei reusi sa faci vizualizari si abonati daca nu postezi si tu mai des

| Dangerfull explică (pentru kteichd):

Pai daca vad ca nu am succes la ce sa mai postez?