| syjey a întrebat:

Ma pot angaja dupa ce terminf facultatea de asistent medical generalist? sau am nevoie de o scoala postliceala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca te poti angaja, facultatea inseamna studii superioare fata de scoala postliceala. Numai bine!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ma pot angaja dupa ce terminf facultatea de asistent medical generalist? sau am nevoie de o scoala postliceala?
Facultate de Medicină == medic
„„ facultatea", de asistent medical generalist?", nu este o facultate ci o scoala postliceala!

| mirelaamg a răspuns:

Una este facultatea alta este postliceala. eu de ex sunt la postliceala de amg(asistent medical generalist) si din cate stiu eu iti trebuie o sc postliceala pentru a deveni asistent