| Janej230 a întrebat:

Ma puteți ajuta spunându-mi o agenție de modeling din București pentru fete 15+ care ar investi în tine dacă ai ce trebuie și nu ar trebui sa plătești prea mult și sa te trimita mai departe în străinătate?

Răspuns Câştigător
| RalucaRalu2 a răspuns:

Încearcă la Dallesgo.
Succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit de asa ceva!
Agentia de modeling are nevoie de bani multi, deci ia cat poate de mult de la toate fetitele care vor sa ajunga ceva, dar nu garanteaza nimic, fiindca nu de ei depinde acest lucru.
De trimis in starinatate nu trimit pe nimeni, decat dupa ce acstigi toate concursurile de frumusete si ai ajuns celebra, ca nu cheltuie nimeni bani cu tine din acest punct de vedere, daca nu sunt siguri ca esti deja o "frumusete celebra" care le poate aduce bani multi.
Cate concursuri de frumusete ai castigat?
Faza locala, sau cea nationala?
Din pacate, industria de modeling este foarte dura si extremd e selectiva, fiindca sunt mii de frumuseti pe lumea asta, dar numai cea mai frumoasa si inteligenta fata care ajunge numarul 1 in topul Romaniei, va merge la un concurs in strainatate.
Esti tu aceea?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar tu nu te poti inscrie la o scoala de modeling, fiindca nu intrunesti conditiile lor, trebuind sa ai PESTE 1.70 m si sub greutatea de 50kg.

Ori tu scrii intr-un alt topic, ca ai doar 1.65m si 55kg.

Uite aici criteriile de selectie:
https://mra.ro/models/become-a-model

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu chiar crezi ca e gratis? Sigur ăia vor alt tip de plată in natură. (sex)

| Janej230 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce inculți pot fi uni și idioți ( adică tu) care nu au pic de minte și mentalitatea unui copil de 3 ani ( pana și ala gândește mai bine decât tine)

| TalentDinPântec a răspuns:

Am vzt un documentar despre modeling și am inteles ca nu e chiar asa ușor...ai zile când pozezi și 14-16 ore și nu prea ești plătit la început. Ce sa zic, mult succes!