| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta, vreau sa-mi gasesc un loc de munca( sa lucrez) stiu ca nu sunt prea multe locuri de slujba pentru adolescenti de 14 ani dar, va rog frumos sa ma ajutati sa imi gasesc un job. va multumesc din tot sufletul!

1 răspuns:
| criss2912 a răspuns:

Poti castiga cu Oriflame. Se poate castiga frumos. Totul depinde de tine. Ce trebuie sa faci? Sa arati catalogul la cat mai multe persoane cunoscute. Comanda minima este de 50 lei. La comenzi de 500 lei poti castiga cam 193 lei. Eu zic ca merita.Pentru inscriere, si alte relatii despre Oriflame contacteaza-ma la tel 0741469342.