| anonim_4396 a întrebat:

Mai multe persoane mi-au zis ca ar fi bine sa imi iau un aparat foto si sa merg pe aceasta cale, vazand poze puse de mine pe Facebook. Imi place sa fac poze, adica daca vad ceva, si imi vine vreo idee cum sa i fac o poza nu ezit. Am sa las un link aici sa vedeti si voi 4https://www.dropbox.com/sh/bfmrkgaif2xjmec/AAAX_eXX8Y0jX fLTVN4LQWEZa?dl=0

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca crezi ca poti sa intretii din aceasta pasiune, sau nu te intereseaza prea mult lucrurile materiale, atunci fotografia este frumoasa. Daca insa te deranjeaza acest lucru, pastreaz`o doar ca pe un hobby.

| Hexiled a răspuns (pentru WaterDrop):

Am avut o porfa de franceza care a zis ca se castiga frumos din fotografie, si s-a lasat de predat si se intretine din fotografii. Ba chiar se duce si in afara tari daca este nevoie

| WaterDrop a răspuns (pentru Hexiled):

Cazuri rare.Nu reprezinta o majoritate a persoanelor pasionate de acest domeniu.

| BeSmart17 a răspuns:

Sunt aproape la fel! Eu am un j5 2015 si fac poze foarte clare si frumoase cu el...am facut poze la niste pietre banale si mi.ai iesit bine...iti recomand sa.ti cumperi daca ai aceasta pasiune

| Hexiled a răspuns (pentru BeSmart17):

J5 2016 am si eu

| RoxanaY a răspuns:

Faci poze foarte reusite! Daca ti-ar place sa vinzi pozele pe care le faci, incearca sa le vinzi! Daca nu ti-ar place sa le vinzi, pastreaza facutul pozelor ca un hobby.