| Mmaannuu11 a întrebat:

Merita sa fac facultatea de economie si administrarea afacerilor? Cineva in domeniu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita DOAR DACA tu esti pasionat de unul sau mai multe domenii, care sunt sub umbrela acestei facultati.

https://www.uaic.ro/......facerilor/

| BabaOarba a răspuns:

Depinde ce specializare. Unele merita, alte mai putin. Si, evident, depinde ce doresti sa faci mai departe. E munca multa in domeniu ca sa ajungi la un nivel mai inalt, si stres. Daca nu iti place, rezisti greu.