| Joker3134 a întrebat:

Merita sa te duci la pompieri? Numai lapte și miere e acolo?

Răspuns Câştigător
| ALEXICAmarketing a răspuns:

E munca riscantsa.Vezi si lume arsa.Este un job traumatizant.
Mai bine angajat la un magazin ca Profi, Lidl, Kaufland.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, acolo nu-i lapte si miere deloc, ca-i una din cele mai grele munci de pe pamant, cu risc foarte mare sa-ti pierzi viata.
Chiar nu-i un job usor si nici pentru oricine.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Joker3134):

Pai, pompierii sunt chemati in toate localitatile limitrofe acelui orasel, nu stau degeaba, pentru ca nu sunt statii de pompieri in fiecare satuc, comuna sau oras.
O statie de pompieri deserveste 1 oras si toate comunele si satele din imprejurimi, uneori find vorba de cate 20-30 de comune si sate.

Răspuns utilizator avertizat