| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa te muti in Canada?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde cum te duci acolo. Daca te duci cu o meserie si niste studii si iti gasesti un loc de munca ok vei trai cu mult mai decent decat in Romania. Daca te duci ca cersetor nu merita. Daca te duci fara sa stii nimic, nici macar limba si nu ai niciun fel de experienta atunci iti va fi greu.

| WayhaughtK explică (pentru Bondarel99):

Voi merge ca psiholog

| Bondarel99 a răspuns (pentru WayhaughtK):

Incearca, nu ai nimic de pierdut.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, ca e departe.

| Eduard619 a răspuns:

Daca ai un serviciu stabil acolo da.

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Daca nu iti pasa ca esti roman si nu-ti pasa de viitorul Romaniei, da merita.

| MăLina_Iuliana_1997 a răspuns:

Depinde. Decat in Romania, merita sa incerci! Mie cel putin mi-e greata de prostiile parlamentarilor!