| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Meseria de asistent medical generalist pentru un barbat cu vi se pare? Sunt barbati cu acest job?

Răspuns Câştigător
| raluca2711 a răspuns:

De fiecare data cand merg la un spital si vad un barbat asistent, ma gandesc doar la faptul ca este foarte curat si ingrijit.Pe langa faptul ca respect foarte mult aceasta meserie, imi place ideea de asistent barbat. Succes!

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Evident ca sunt si asistenti medicali, mai putin decat femei dar sunt. Sper ca te-am ajutat.

| Mihai_Vlad_1998 explică:

Multumesc!