| MonsterPasion a întrebat:

Meseria de bucatar, e de viitor pentru o fata? :]

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Trebuie sa ai niste sponsori si sa fii promovata! Trebuie sa te pricepi si sa fii buna! Nu conteaza sexul daca vine vorba de meserii atata timp cat te pricepi! BAFTA!

| maria14142 a răspuns:

Depinde de fata, daca e motivata si chiar vrea sa faca asta, desigur, daca e genul delasatoare, nu cred ca ar avea vreo sansa! Daca ei ii place(si se si pricepe laughing ) e foarte bine!

| jewnina a răspuns:

Daca te pasioneaza poti ajunge mare chiar si bucatareasa; daca doar vrei o meserie, uita-te la bucatarii de prin restaurantele aproape de casa ta si vezi