| sughi a întrebat:

Meseria de mecanic auto este de viitor?

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Da deoarece in ziua de azi se cauta meseriasi pentru ca sunt foarte putini si pe langa asta castigi bani frumosi +ciubucuri.
Daca te pricepi la masini si crezi ca poti deveni meserias nu ezita pentru ca in ziua de azi bacul este foarte greu de luat ai vazut ce rezultate au fost anul acesta mai bine decat sa te duci pe bac mergi pe profesionala si deja in clasa a 11 -a daca esti la liceu cu profil mecanic poti merge la practica sa lucrezi cu meseriasi adevarati si mai faci si un ban!
Dai funda te rogbig grin