| TheSpiders a întrebat:

Mi-am instalat windous-ul in urma cu doua zile. Trebuia sa instalez si driverul pentru placa video. L-am instalat si mi-a dat o eroare asa ca l-am dezinstalat. Dupa ce am dat un restart am observat ca daca mut o fereastra, ea se muta in reluare. Nici macar cs nu mai ma pot juca pentru ca se misca in reluare. Inainte de a instala si dezinstala driver-ul video jucasem cs si functionase normal straight face. Ce pot face pentru a-mi rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Îți instalezi driverele! Ce poți face auzi la el. Spune ce model de placă video ai și îți dau link cu driverele care îți trebuiesc.

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Driver Pack Solution

Programa cintareste 4 Go.

Deasemenea Direct X tot trebuie de instalat?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Start>mycomputer>(clicdreapta)properties>hardware>devicemanager. dezinstaleaza din nou driver-ul da-i restart la pc dupa care instaleaza-l din nou. ar fi bine sa ai driver de pe pagina oficiala acum depinde ca daca imi spuneai ce placa video ai te ajutam si cu link. sper sa iti rezolvi problema. daca nu lasa-mi un id mess pv si mai discutam pe mess. bafta