| laprilaur a întrebat:

Mie imi place foarte mult zoologia ce job as putea gasi in domeniul acesta?

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Poti invata sa dai, mai departe dupa liceu, la facultatea de medicina veterinara si de acolo vei iesi medic veterinar. Rangul cel mai mare pe care il poti avea in acest domeniu. Mai poti sa te faci inginer zootehnist. Daca vrei mai putina scoala poti ajunge asistent intr-un cabinet veterinar, dar nu stiu ce cursuri trebuie sa urmezi pentru acest post. Succes

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Medic veterinar

| miuuuuxd a răspuns:

Ingrijitor, administrator, veterinar, etc.

| laprilaur explică (pentru miuuuuxd):

...Eu nu vreau "etc" vreau totul daca intelegi...