| RAY a întrebat:

Momentan lucrez in reparati de pc dar as vrea sa invat si alte chesti cu ce sa incep? ma refer in domeniul IT

3 răspunsuri:
| Moldoveanu15 a răspuns:

Linux sau C++. Daca vrei poti invata si html dar e simplu si sunt prea multi ce fac site-uri.

| RAY explică (pentru Moldoveanu15):

Atunci ma gandeam la photo shop ce castiga ceva din asta?

| Moldoveanu15 a răspuns (pentru RAY):

Din orice poti castiga banii. Doar trebuie sa te pricepi bine si sa ai putin noroc. Trebuie sa stai sa te ocupi mult de asta si sa cunosti foarte bine. Prinzi sa faci cateva logo-uri pentru firme si faci niste euro frumusei.