| WoKy a întrebat:

N'seara. Am o intrebare:
Se merita sa fac liceu(economic sau la biologie) si in acelasi timp sa joc fotbal la un club? Ca am auzit ca fac dimineata antrenamente si dupa amiaza la scoala. Intrebarea e: Am timp sa invat si sa umblu si prin oras?
Si in acelasi timp ma tem sa nu imi pierd copilaria degeaba, ca de exemplu daca vreau sa merg si la club trebuie sa ma antrenez toata vara. Deci vacanta mare se cam duce.
P.S- joc fotbal din placere.
Fara vrajeli!

1 răspuns:
| Ra2wY a răspuns:

Daca faci liceul la economic, nu o sa ai mari batai de cap cu materia (care se invata foarte repede) si daca stai cam 1 ora pe zi ai timp sa faci teme + invatat. Si dupa aia, de la 8, poti sa iesi si in oras cu prietenii. Si fotbal nuo sa faci toata vara, si chiar daca mai lipsesti un antrenament, 2 nu e nici o problema.