| onemaninsane a întrebat:

Nu stiti ce as putea face, ca sa fac sa sterg un filmulet de pe youtube?

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Daca este un filmulet postat de tine, intri in contul tau youtube, dai clik pe my videos, iti alegi filmuletul dorit si dai delete!
este simplu!
daca nu este un filmulet postat de tine vezi ca sub filmulet ai obtiunile :
Favoritos Compartir Listas de reproducción Marcar
dai clik pe "Marcar " si iti alegi motivul pentru care vrei ca filmul sa fie scos, apoi dai clik din nou pe casuta unde scrie marcar...si astepti!
dar sa stii daca nu ai cont in youtube, nu poti sa faci nimic! nici macar sa vb cu cel care a postat filmul, sau sa lasi un comentariu
p.s.meniul meu este in limba spaniola, posibil ca la tine sa apara altfel scris...

| onemaninsane explică:

Mersi mult de indicatii!