| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cumva o agentie modeling la targu mures?(am 15 ani)

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Http://www.gazellemodels.ro (nu cred ca e din tg mures, dar poti incerca :D)
http://www.total-models.ro (idem:D)

| Lora_6439 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si am facut la Costin Marculescu. Se intampla acum vreo 5 ani si pe atunci avea si prin Tg Mures dar nu ti-o recomand pe a lui. E scump si nu te ajuta cu nimic. Am dat examen si am primit o diploma de locul 1 care nici macar nu e stampilata. Poti cauta pe net niste agentii dar ai mare grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este la tine in oras Palatul copiilor? La mine in oras este (si cercul modelling).