| DauFinPreaDivin a întrebat:

Nu stiu la ce profil as putea sa dau, imi puteti spune voi?

Nu-mi place romana, fizica, tehnologia, franceza, germana, muzica, desenul, religia, civica, istorie, chimie

As vrea sa-mi placa matematica dar o inteleg doar 60%

In schimb imi place limba engleza, biologie, informatica, geografie (putin).
M-am gandit la mate-info dar am auzit ca e greu la matematica acolo

2 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

La filo faci engleza dar si romana si nu este foarte greu, la mate-info faci informatica dar si matematica si este mai greu.

| AlysaEu a răspuns:

Si eu sunt la filologie. E destul de bine. Daca vrei poti alege sportivul sau economicul...