| Robert03122002 a întrebat:

Oameni buni, la Univeristatea din București sunt diverse facultăți, dar la câte dintre acestea poți să urmezi? Pe mine mă interesează istoria, geografia, filosofa, dreptul, litere, chimia și biologia... toate acestea m-au atras in liceu, am avut rezultate, zic eu, foarte bune, dar acum e o alegere grea...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2 in paralel dar nu stiu cat o sa-ti permita programul, de multe ori e crunt si o singura facultate, da 2... Parerea mea mai bine stai un an pe bara pana iti dai seama pe care o vrei exact decat sa te chinui cu 2 sau sa alegi una de dragul de a te duce si dupa sa renunti.

| Robert03122002 explică:

Iar masterul îl pot urma in altă țara?