| Hahala a întrebat:

Opinii facultatea de filosofie?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O faci cam degeaba... Ca job permanent nu ai ce sa faci cu ea, dar daca vrei neaparat sa te dezvolti in domeniu si ai niste timp de pierdut poate merita. laughing

| Bondarel99 a răspuns:

E frumos sa o faci asa pentru tine, nu ai ce cariera sa faci din asta, posibilitatile de angajare sunt limitate si aproape toti care o termina se reprofileaza.

| DepravatRo a răspuns (pentru Bondarel99):

Asta voiam sa zic si eu.

On-topic: Daca poti face si o alta facultate in paralel care sa te ajute, e perfect. Din nefericire in rromanica nu se promoveaza valorile de genul. Poti sa faci o facultate de smecheri si cam aia e.

| GoldandSilver a răspuns:

E frumoasa pentru dezvoltarea ta personala, dar doar cu multa munca iti poti forma o cariera!