| Denis_Denis_1977 a întrebat:

Până acum voiam să dau la un liceu militar...dar acum nu mai vreau.Sunt in clasa 6 Si sunt destul de bun la mate si romana.La romana sunt de 9-10, iar la mate de 8-10. Unde as putea sa dau din clasa 9 ca sa ajung ceva bine plătit?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni. Pe chestia asta mai bine ai vorbi cu profesorii care te cunosc.

| sierra1 a răspuns:

Nu te plătește nimeni după înscrierea în clasa a 9a. (excepție bunicii care vor face cinste cu o înghețată)

dacă acum ai trecut într-a 6 a, mai amână vreo doi ani discuția asta, te dumirești care treaba până atunci.

| WaterDrop a răspuns:

Orice liceu, mai importand fiind ce vei alege ca si facultate, asta daca vei urma una, desi in ziua de azi poti sa fii bine platit si fara sa fi terminat una.Totul tine de tine si de visul tau.Mai ai insa timp sa te hotarasti asa ca bucura`te de copilarie.