| Abracadabraash a întrebat:

Pareri despre univ fortelor terestre sibiu?
Ce ati alege intre asta si academia de politie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce stii ca ai invatat mai bine. Ambele sunt alegeri bune. Personal as alege politia(si eu vreau sa dau acolo, dar mai am ceva timp).

| Julizz a răspuns:

Bună!
Eu am un prieten foarte bun care a ales Universitatea Forțelor Terestre (de la Sibiu) și cunosc mulți băieți de la Academia de Poliție.Sunt destul de supărați că au ales Academia de Poliție, deoarece și-ar fi dorit mai multă muncă de anduranță etc.Iar băiatul de la UFT zicea că este foarte fericit de alegerea făcută. Acum depinde de tine : dacă vrei să ai un job sigur și asigurat, alege Academia de Poliție, iar dacă îți dorești un job plin de adrenalină și riscuri, alegi UFT.
Succes!