| Anonima11233224 a întrebat:

Pe ce data este admiterea la Facultatea de Chimie de la Universitatea din Bucuresti?

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Admiterea la ce program de studii? Licenta, master, doctorat?
Chiar nu conteaza, pentru ca toate datele le poti afla cu un simplu click pe site-ul oficial.
http://www.chimie.unibuc.ro/index.php/admitere-in-facultatea-de-chimie, la sectiunea de admitere. Poti sa-ti iei ca punct de reper anul 2017, cand la programul de licenta, s-a dat admiterea pe 14 iulie.
Daca nu l-au actualizat, suni la secretariatul facultatii si intrebi.