| MrFireFighter a întrebat:

Pentru Academia de Pompieri situata in cadrul Academiei de Politie Alexandru Ioan Cuza, cat la % se ia in considerare nota de la BAC si daca sunt sanse de a intra orice persoana cu un bagaj de cunostinte medii pentru proba teoretica la matematica si fizica. Si daca aveti pe langa acest raspuns linkuri, surse sa nu ezitati sa le puneti. Multumesc!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe site-ul academiei pentru mai multe informaţii, succes.
Pa, pa.