Întrebare recomandată | ColesniucSonia1979 a întrebat:

Pentru cei care invata la UBB, facultatea de mate-info, stiti daca poti face practica pe parcursul anului 3 sau e nevoie sa o fac in vara anului 2?

3 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Ai restanță, dacă e ca UB, dar sigur e la fel.

| ColesniucSonia1979 explică (pentru 1231242):

Si daca anul 3 e an terminal, trebuie sa repet tot anul chiar daca la restul materiilor nu am restanta?

| 1231242 a răspuns (pentru ColesniucSonia1979):

Nu, o să ai restanță și o faci în vara anului 3, adică în 2020, dacă și în anul 3 faci practică, vei face 2 stagii în locuri diferite, așa e la noi. după cum am spus la UB