| Yxha12 a întrebat:

Pentru scoala de Barman sau ca Barman iti trebuie Bacul?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Iti trebuie bacul doar daca cursul pe care vrei sa il urmezi cere acest lucru. Sunt multe cursurile la care nu poti sa participi daca nu ai bacul luat. Cauta si tu cursuri si vezi care sunt cerintele.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Panamax a răspuns:

Trebuie sa stii sa calculezi densitatea, temperatura de evaporare, caldura specifica, vascozitate la diferite bauturi.
Cand amesteci trebuie sa stii cate ceva despre miscarea Browniana.

| goguPatent a răspuns:

Nu cred ca iti cere nimeni asa ceva. Dar se poate la angajare sa iti ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai mult iti trebuie si doctoratul in Fizica Atomica, atunci cand amesteci vodka cu tequila.

| aneliram a răspuns:

Se fac cursuri, aunt acceptați și cei fără bac!

| ValentinGabi a răspuns:

Nu-ti trebuie bacul dar trebuie să faci un curs