| DennK a întrebat:

Plec la mare peste cateva zile. In ce statiune sa merg?

Răspuns Câştigător
| dot a răspuns:

In vamaaaaaaaaaaaa :X depinde ce-ti place si cum esti tu...
daca iti plac fitele, du-te in mamaia, oricum am auzit ca e apa curata acolo happy

19 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Costinesti

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay.,. u pleci la mare dar nu ai rezervari, nimic?:o mamaia este tare; x

| salangwayongseo a răspuns:

Eforie.

| Sabynna a răspuns:

Mamaia!

| Silvia a răspuns:

Mamaiabatting eyelashes.

| Silvia a răspuns:

@ancutza, nu ştiu cine ţi-a spus ţie asta, dar nu e adevărat că în Mamaia se ascultă numai manelelaughing
"sonya, eu locuiesc în Constanţa şi merg aproape în fiecare zi la plajă în staţiunea Mamaia. Te asigur că cel puţin în perioada asta, nu sunt alge.

| chupachups1234 a răspuns:

Eu merg la Eforie Nord. Ti-as spune sa nu mergi la Mamaia, pentru ca e aglomerat si pe plaja la standurile alea se asculta numai manele :-&

| Pufu a răspuns:

Costinesti e statiunea tinerilor... E superb acololove struck

Răspuns utilizator avertizat
| DennK explică:

Prefer locuri calde va rog!

| DennK explică:

Prefer locurile calde!winking

| DennK explică:

Mersi la toti de toate raspunsurile!

| BoomBoomToxic a răspuns:

Nu te duce in mamaia! am auzit la stiri ca locul ala ed plin de alge.eu pe 25 iunie plec la eforie sud. cred ca e un loc bun! acum nu stiu cum iti place tie

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Neptun! sau Costinesti! sau... happy

| VadPorci a răspuns:

La mamaia tan tan

| bebitza_3258 a răspuns:

Mamaia sau costinesti happy. cele mai faine statiuni love struck

| Mădûüúµ a răspuns:

Pai.eu prefer mamaia.acum depinde si de bugetul pe care il ai. orkm zic eu mamaia, costinesti. alegi uh ce ti se potriveste >big grin

| paulina_5494 a răspuns:

Costinesti! merita iti zic euwinking
distractie placuta!winking

| MinnieMouse_3798 a răspuns:

Heii.Eu sunt din Constanta si iti spun sa mergi la Costinesti.Acolo mai vin staruri din Romania cum ar fi Connect-r sau Alex Velea.In plus nu este asa de aglomerat, spre deosebire de Mamaia. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.