| anonim_4396 a întrebat:

Politehnica Bucuresti sau A. S. E?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Politehnica fara nici o discutie, ase-ul o termina si prostu de la coltzu strazii

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Facultatea de Drept winking

| xilotto a răspuns:

Buna intrebare laughing Desi. daca nu te implici in tot felul de activitati ca sa ii surclasezi pe restul e tot degeaba. toata lumea termina o facultate acum. Bafta in alegerea ta.

| happykill a răspuns:

ASE, aici ajungi cineva, dar trebuie sa te tina si buzunarul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ASE fiindcă tata a fost acolo din câte știu și nu regretă. Și e mai aproape de casa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politehnica.
Eu, cel putin, asta am ales.