| Nimeni20192018 a întrebat:

Pot fi Sef de magazin la Profi fara Bac?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca nici sa aranjezi marfa in magazie nu poți fara bac

| Justme1997 a răspuns (pentru suntserios):

O fosta colega a lucrat in profi, si la caserie, cu 10 clase

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Exagerezi si tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Du-te ma, eu cunosc o gramada cu 10 clase, sau mai putin care sunt Sefi de echipa in fabrici, comanda peste x zeci de oameni. Culmea printre oamenii subordonati la astia cu 10 clase, se mai nimeresc si persoane cu studii superioare rolling on the floor. Trist dar Adevarat
Romania. Aici totul tine de pile, neamuri, mafie, curwenie, smecherie.

| sierra1 a răspuns:

In nici un caz

| Frank51 a răspuns:

Poti fi sef de carucior. Pentru functia de Director Magazin ai nevoie cel putin de studii superioare in domeniu.

| gabicoo a răspuns:

Fără bac poți fi doar polițist!
agent principal Robert Doroftei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șef la Profi fără Bac... slabe șanse. Nici cu facultate nu te bagă direct șef, dar fără Bac. Maxim la aranjat alimente pe rafturi.

| morfeo a răspuns:

Doar daca ai pile. In rest doar le lustruiesti pantofii la sefi fara bac sau relatii.