| MrFunky2 a întrebat:

Pot sa ajung fotbalist profesionist daca imi fuge un ochi si am miopie?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Da. Nu stiu cat de mult defectul tau iti va afecta jocul, insa trebuie sa stii ca sunt o multime de fotbalisti si sportivi cu probleme de vedere care poarta ori lentile, ori ochelari speciali. Dintre cei cu ochelari, imi vine in minte Edgar Davids, iar cu lentile stiu ca juca Andrei Prepelita.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JDBere a răspuns:

Daca iti fuge ochiul inseamna ca e cel implicat in activitatea asta de fotbalist

| SoulPain a răspuns:

Ei bine vei avea dificultati cu un singur ochi ai putea sa iti iei lentile de contact si sa incerci