| MrFunky2 a întrebat:

Pot sa devin fotbalist profesionist daca am probleme cu vederea?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti deveni... portar!
Te va plati domneste orice echipa... adversa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,ca să devii un fotbalist profesionist ai nevoie de multe calităţi:viteză; vedere...

| Kogaion a răspuns:

Daca nu ai probleme cu situatia financiara, poti sa devii tot ce iti doresti in Romania.

| Daniel9988 a răspuns:

Presupun ca vezi suficient incat sa nu dai cu piciorul pe langa minge... Sper ca vezi si poarta...

| Ivy86 a răspuns:

Da...exista operație de corectare a retinei sau lentile de contact.
Deci vederea nu este o problema dacă ești bun.

| Vassii a răspuns:

In Romania, n-ai nici o șansă sa devi fotbalist profesionist, cu sau fara vedere buna tot la fel e...

| Theodora_Andreea_1998 a răspuns:

Presupun că da.În prezent există numeroase căi pentru a face ce-ți dorești.Cum a zis cineva care a postat un comentariu mai sus, poți folosi lentilele de contact. Vreau să îți transmit mesajul că trebuie să îți dorești cu adevărat ceva pentru a se îndeplini.
Mult succes în cariera de fotbalist! big grin