| Ukaya a întrebat:

Pot sa ma angajez la politie la divizia de interventie speciala fara bac? Sunt bun la bataie

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. In ce sens esti bun la bataie? Sa dai sau sa iei?

| cristi202 a răspuns:

Singura bataia nu rezolva mai nimic. Decit cand esti tu in pericol. Sau ai chef de scarmaneala cu cineva. Ca sa ajungi intr-o echipa de interventie speciala iti mai trebuie si ceva cap. Pentru ca interventiile nu se "maninca" doar cu bataie. Bataia in interventii e de regula ultima solutie. Inainte de ea, trebuie sa incerci orice pentru a o evita. Si asta cere cap, mult creier.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!

| Ukaya explică (pentru Violleta2022):

Dar ce pot sa ma fac daca stiu sa ma bat bine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ukaya):

Doar ca bataus de cartier poti sa te faci, ca-n Politie tot NU te fara BAC-ul luat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| anonimg a răspuns:

Fără bac poți să te faci badyguard.
Sau să participi la competiții unde se omoară unii pe alții în ring, ceea ce nu recomand.

| Celcestietot a răspuns:

Nu se poate.

| Eireann a răspuns:

Ieri parca vroiai sa te faci vraci, nu?

| FreddieM a răspuns:

La dat sau l-a luat?
Cheers

| BuLaNNNeL a răspuns:

Maxim pe post de berbec.
P.S capul tare prezintă un avantaj laughing

| Ciprian09 a răspuns:

La SAS(Serviciul Acțiuni Speciale), ca să poți accede, întâi trebuie sa fii în cadrul MAI.
Ca sa devii polițist, întra pe situl MAI oficial și da pe cariera, găsești toți pașii acolo!