| anonim_4396 a întrebat:

Poti intra la o facultate de info daca ai facut profil de uman, adica imi place mult informatica si as vrea sa stiu daca pot intra cumva? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da normal ca poti atata timp cat inveti bine sa iei nota cat mai mare la admitere.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De întrat poți întra, ideea e sa faci fata

| sierra1 a răspuns:

Liniștit poți (doar să faci față ulterior)

| Frank51 a răspuns:

Poti intra de la orice liceu.

Intrebarea mea este, de unde stii ca iti place informatica daca nu ai avut ocazia sa dai de ea? Si de ce nu ai dat la un liceu de informatica daca simteai ca te atrage?

| Gigantulmaro a răspuns (pentru Frank51):

As putea zice ca asta am descoperit ulterior dupa mai multe cautari

| adriantraian a răspuns:

Salut! Eu zic sa vorbesti cu un profesor de info ca sa iti spuna daca,, rezisti" sau nu. Daca esti la uman inseamna ca nu ai facut informatica si asta nu e bine laughing)

| Gigantulmaro a răspuns (pentru adriantraian):

Eu zic ca rezistsad) M-am documentat si eu mai mult si pot sa zic ca o sa ma descurc numai sa pot intra eu acolo.Mersi pentru raspuns

| Gigantulmaro a răspuns (pentru adriantraian):

Am mai invatat si singur unele lucruri in HTML dar cred ca ar trebui sa ma axez mai mult pe C++. Chiar daca este cel mai greu in felul asta am inteles ca imi va fi mai usor sa invat alte limbaje.

| Gigantulmaro a răspuns:

Si trebuie sa dau un test de admitere ceva?