| kaunis a întrebat:

Poti sa te transferi de la facultatea de medicina generala la facultatea de asistenta si moase din cadrul aceleasi universitati (Carol Davila-Bucuresti)?
Facultatea de asistenta si moase are mai multe specializari.Cand se aleg aceste specializari?

1 răspuns:
| Mx3 a răspuns:

Da, cred ca poti. Invers ar fi mai greu. Trebuie sa vorbesti cu secretara. Esti anul I? Daca da, secretara ta se numeste doamna Irina si e foarte de treaba. E mai in varsta si se poarta cu tine extraordinar de dragut. Ea iti poate spune cu siguranta de ce ai nevoie ca sa te transferi. Bafta!