| olly_7546 a întrebat:

Probabil ca toata lumea va intreaba (fie ruda fie nu)ce vreti sa deveniti in viata.Cu siguranta voi nu sunteti hotarat de fiecare data, dar daca sunteti si eu vreau sa va intreb: "Ce vrei sa devii in viata?"La cea mai interesanta cariera si la cea mai adevarata cariera dau Funda.winking

3 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Precum în curînd mă voi muta cu traiul în Turcia, as vrea să-mi deschid cafeneaua mea cu mîncare pe care doar eu stiu so prepar. Chiar si aceleasi clătite sau altceva. Nu stiu de ce, însă îmi place ideea asta tot mai mult si mai mult. Mă voi mai gîndi încă la asa o posibilitate.

| Maria_3164 a răspuns:

Actrita ca stiu sa ma prefac

| Taylor_3863 a răspuns:

Am o pasiune enormă pentru comunicare (radiou, tineret proiecte captivante etc.) Dar din pacate aici bani nu prea poti face si nu sunt persoana care sa umble zi si noapte pentru ceva informatii. Asa că vreau sa devin economist si sa fac o afacere personala...