| tuning989 a întrebat:

Proiect - Romania Store
Site: www.romaniastore.ro
Caut colaboratori pentru acest domeniu complex.
Sa zicem Advertising
Cine e interesat, cine are o idee, cine vrea sa construiasca, cine vrea sa aduca acest site intr-un punct maret... Contactati-ma fara ezitare.
Orice idee conteaza!
Sunt dispus sa facem bani impreuna!

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ca si PR sunt interesat de orice proiect ambitios de advertising si eventing, mai ales ca e pe domeniul meu, drept pentru care astept sa-mi lasi un mesaj privat cu mai multe detalii, iar daca proiectul e intr-adevar unul serios si oferta de asemenea, sigur, putem colabora.

| tuning989 explică (pentru TheAce):

Desigur, pe luni o sa vorbim in detaliu. Ma bucur ca sunteti interesat!

| CataC a răspuns:

Daca ai inceput din start cu pop'up spre top66 cand da cineva click pe mine m-ai lamurit.
Bafta

| tuning989 explică (pentru CataC):

RomaniaStore a fost un magazin la inceput, de asta e top66, si ma gandesc sa fac cv serios pentru ca e prea frumos domeniul. Ms ca mi ai spus uitasem de top66