| SideBySide11111 a întrebat:

Recent am vazut pe internet o postare de la o cafenea unde se cere ajutor de barman.
Poate sa imi spuna si mie cineva ce face un ajutor de barman?
Trebuie sa mentionez ca nu am experienta in acest domeniu, logic, din moment ce nu stiu exact ce face un ajutor de barman laughing, dar am sa incerc sa ma angajez pe acest post, deoarece am situatie financiare cam proasta.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un ajutor de barman spala paharele, vasele, podelele, aranjeaza mesele si tot ce tine de curat si curatenia in bar, spatele barului, wc, podele samd.