| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Sall all...:*. voi ce parere aveti de arhitectura? adica dupa parerea voastra ce avantaje si dezavantaje sunt, si cat de cautata de la ora actuala? funda.mersi.:*

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Trebuie sa combini talentul de a desena cu matematica si este foarte greu, insa arhitectura este cautata si primesti salariu foarte mare (4000 de lei).

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru MrAngelus):

Pai ce matematica fac? adica te referi la geometria aia cu ptagora?laughing.ca deja incepi sa ma sperii.:-s

| MrAngelus a răspuns (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Absolut toate: geometrie, algebra, trigonometria...

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru MrAngelus):

E la fel ca la facultatea de constructii? aica la ce imi trebuie ca doar desenez?laughing