| PaulMPIC a întrebat:

ce credeti ca ar fi mai bine sa raman in Romania sa-mi deschid un service (in care sa si restaurez masini pentru profit si public) sau sa plec in U.S.A... stiu foarte bine engleza. Pareri, multumesc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca bugetul iti permite sa pleci in SUA si obtii si viza ...calatorie placuta.

| Mayar a răspuns:

Mai bine pleci din tara. Sunt de acord cu Endoryus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spune nimeni ca si in afara o sa te astepte caini cu corvrigi in coada ( vorba aia ) dar e o sansa sa faci mult mai mult decat ce ai putea face in ROmania. sper sa ai succes.

| lBroken69 a răspuns:

Pleaca in U.S.A. ..aici nu vei scoate cine stie ce profit, poate chiar deloc.Nu o sa ai clienti.

| Besenyei_Diana_1987 a răspuns:

Cum vrei tu! Tu decizi pentru tine cu cum ție mai bine!