| Biggiss a întrebat:

Sall TPU, sunt clasa a 8-a si nu stiu ce liceu sa aleg.Sunt in apropriere de Ploiesti, deci orice in zona e ok. Vreau un liceu foarte bun pana acum am 9.96 si sa vad ce iau in evaluare.Am 3 variante Ion Luca Caragiale, Mihai Viteazul sau liceul militar Dimitrie Cantemir de la Breaza.La cele doua normale as alege mate-info, dar nu sunt sigur.Cum e la liceul militar? ce sa aleg? aveti alte idei?
Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Frate,fara suparare, dar eu cand m-am interesat de viitorul meu, n-am pus intrebare aici....intreab si tu pe cei cu un an mai mare ca tine ca sigur trebui sa cunosti vreunul sau pe colegii tai care ii cunosc pe aia din acele licee si intereseaza-te cum e la ele.Eu aflasem ca unul e liceu de fete, la unul vin numai taranii(care invata prea mult) si la altul foarte multi fumeaza si se drogheaza. Dupa cand am ajuns la liceu am vazut ca erau numai scorneli si ca altfel stau lucrurile.Intereseaza-te de la cei care pot lua legatura cu elevi din acele licee.

| Biggiss explică (pentru Samariteanul):

Da ok o sa incerc.Ms oricum.

1 răspuns: