| andreea1523 a întrebat:

Sall!happy
Ziceti`mi niste statusuri despre prietenia falsa va rog!
Cel mai repede si mai bun raspuns primeste funda!
love struck

Răspuns Câştigător
| any12_4371 a răspuns:

Cazi, te ridici, tot ce zici e rabdare.Plangi,te distrugi, vrei sa fugi sh te doare. Dai, tot ce ai, sh ce n`ai, totusi pare c nu te descurci sa le pui lumea la picioare.

am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni, am aflat ca la cel care te astepti mai putin te poate trada, am aflat ca nimanui nu-i pasa daca sun fericita sau trista, am aflat ca in lume exista mai multa ura decat prietenie.

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai; cand simti ca viata n-are nici un rost gandeste-te la cei care mai au doar o zi de trait; cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca; iubeste-ti viata si mai ales prietenii; E cel mai de pret lucru.Este luna internationala a prieteniei; Trimite acest mesaj tuturor celor pe care ii considerii prieteni; daca nu primesti acest mesajul inapoi probabil ca nu imi esti prieten/a. Daca nu il dai mai departe nu se va intampla nimic.Totusi daca o vei face, CINEVA AR PUTEA SA ZAMBEASCA!

caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuv magnific dar eu nu il stiu, o prietenie falsa ce o gasesti foarte des

sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Sorinella20 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul!
Frate, tine-ti-va prietenii aproape, ca e de rau! (mereu imi pun statusul asta cand mai descopar cate-un prieten "fake")

| katala a răspuns:

"da-mi sa mananc si sa beau
sa vezi ce bataie-ti dau"

| Adyna_2786 a răspuns:

>>Prietenul adevarat[on the phoneeste cel ce-ti intinde mana[winking][big grin]. nu pentru o zi, ci pentru totdeauna[:X]

| SunShine_3722 a răspuns:

Frati sunt tot frati, cand tovarasii sunt pa!