| bymhyt a întrebat:

Salu sunt un tanar de 20 de ani si am facut un curs de mecanica auto si am luat examenul cu nota foarte mare insa nu am prea facut practica, credeti ca voi gasi undeva in timis unde sa ma ia ca incepator?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar n-avem de unde sti. Intereseaza-te la AJOFM din judetul tau, cauta pe internet, in ziarele locale, prin prieteni sau cunostinte si du-te personal la atelierele auto din localitatea ta sau impreurimi.