| An0nnimul a întrebat:

Salut, acum o saptamana am tras in jur de 6-7 fumuri dintr-un joint, si urmeaza sa merg la academia de politie si acolo imi trebuie viza medicala si vreau sa stiu daca apare sau nu, si cum as putea sa o elimin din corp.

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu poti sa devii politist daca te droghezi, pentru ca tot depisteaza prin metode inteligente (analize la sânge, câinele simte mirosul, etc...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce esti prost? In primul rand oameni ca tine nu au ce cauta in politie. In al doilea rand, de ce esti prost? Dai la academie si cu buna stiinta te droghezi inainte?

| FanulMeu a răspuns:

Daca ai fumat acum o saptamana ar trebui sa dispara inainte de analize, asta daca nu ai fumat mai mult.

| BuffaloSoldier a răspuns:

Nu se vede din 6 7 fumuri. Bea lapte mult