| Sebyskatenik3 a întrebat:

Salut,am 16 ani si as vrea sa ma angajez ca livrator la glovo, anul trecut m-au contactat cu un mesaj in care imi spuneau ca nu accepta minori.
Dar acum am gasit un anunt pe ejobs, in care spun ca angajeaza si minori, stiti cumva daca angajeaza minori? Si daca da, cum ar trebui sa procedez sa ii contactez fara sa imi spuna din nou ca nu accepta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur nu accepta minori.
Ce ai gasit tu probabil e vreun partener glovo, ca sunt multi.

| sierra1 a răspuns:

"am gasit un anunt pe ejobs, in care spun ca angajeaza si minori, stiti cumva daca angajeaza minori?"

dacă e să-i crezi, inseamnă ca da. Sună unde zice anunțul ăla...