| Valentinbaciu2002 a întrebat:

Am 16 ani si in vara vreau sa ma angajez la Altex. Intrebarea e: Altex angajeaza copii de 16 ani?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred. Tu ai vazut copii de varsta asta care lucreaza in Altex?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu se complica cu minori

| Sn4k3 a răspuns:

Sub 18 ani te angajezi doar ca ospatar sau job-uri de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Citeste aici:https://www.avocatnet.ro/......lieri.html

| beck2804 a răspuns:

Nu prea cred ca ai sanse sa fi angajat la Altex de la 16 ani.

| AndreiKZ a răspuns:

La altex nu sunt sigur, dar mai sunt multe locuri unde poti sa te angajezi, mai bine te duci acolo si intrebi.