| cretzualexandru200 a întrebat:

Salut, am 17 ani si vreau sa ma angajez la mega image si printre actele necesare se numara si o copie dupa extrasul de cont. Eu nu am inca un cont personal si de aceea intreb daca e nevoie neaparat de contul meu sau pot folosi contul unei persoane apropriate inrudite? Ori imi pot face singur un cont, fara parintii mei si in locul acestora unchiul sau matusa mea? Ai mei nu sunt aici cu mine si nu pot ajunge.

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Din cate stiu eu e ilegal sa iti vireze banii intr-un cont care nu e al tau si care nu e in lei, ceva cu evaziunea fiscala, evaziunea popririi, etc.