| AlexandruTimu a întrebat:

Am 18 ani si pot spune ca "talentul" meu e de a scrie foarte repede la calculator. Typeracer ma considera Megaracer cu aproximativ 100 cuvinte pe minut. Se spune ca daca esti bun la ceva, sa nu o faci pe gratis. Exista un job care sa ma ajute sa castig bani din asa ceva? Poate pe vara ceva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Operator introducere date/text (dar acum știi câți sunt trimiși de la lucru acasă? prin urmare dacă găsești ceva, va fi fooooarte greu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil translator, daca le faci rapid. Sau sa copiezi/scrii articole.